blog blog .

blog

چرا با رژیم گرفتن چاق می شوم !

برخی از افرادی که می خواهند رژیم غذایی لاغری بگیرند برخلاف راهکارهایی که برای لاغری در پیش می گیرند، کارشان اثر بخشی ندارد. ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم به بررسی شایع‌ ترین اشتباهات رژیم لاغری و علت چاق شدن با رژیم را بررسی کنیم.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۴۰:۴۱ توسط:blog موضوع: نظرات (0)

بالابر باری

یکی از فعالیت هایی که انرژی و زمان زیادی از فرد می گیرد، حمل و نقل بار‌ و تجهیزات مختلف در فروشگاه‌ ها و مغازه‌ ها می باشد. به خصوص در شرایطی که فروشگاه، طبقاتی باشد که باید وسایل و یا اجناس را بین آنها جابجا نمود. امروزه استفاده از بالابرها گزینه بسیار مناسبی برای فروشگاه و مغازه می باشد که اجازه می‌‌ دهد به راحتی بارها را تا ارتفاعات مورد نظر خود جا به جا کنید. برای شرایط مختلف از بالابر‌های متفاوتی استفاده می‌ شود که هر کدام از آنها دارای ویژگی‌ ها و کاربرد مخصوصی هستند. به همین دلیل در ادامه این مطلب ما انواع بالابر باری مخصوص فروشگاه و مغازه را به شما معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۳۹:۲۶ توسط:blog موضوع: نظرات (0)

دیگر چای کله مورچه ای یا باروتی نخرید / این چای ها چگونه تهیه میشوند؟

چای نوشیدنی محبوب ما ایرانی ها است و خیلی از افراد در روز مقدار زیادی چای می نوشند، بنابراین مهم است که چایی را که می نوشند بسیار سالم باشد. ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم از مضرات چای کله مورچه و باروتی و چایی های که طعم و اسان دارند، مطالب مفیدی را به اشتراک بگذاریم. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۳۵:۲۴ توسط:blog موضوع: نظرات (0)